Merhaba / Okan Sadr

Merhaba Kibele Dergisi’nin Değerli Okurları, Yazarları ve Editörleri,

Sözcüklerin sihirli dünyasında sizlerle buluşmanın heyecanını yaşıyorum. Bugün, Kibele Dergisi ailesine katılmış olmanın mutluluğunu ve onurunu anlatmam için yine kelimelerin sihrinden yararlanacağım. Sizlerle bu satırlarda tanışmak, kelimelerle dans etmek, duygularımı paylaşmak benim için gerçek bir ayrıcalık olacaktır.

Bana kapılarınızı açtığınız, dünyanızı benimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Yazarlık serüvenimde, kalemi elime alırken hissettiğim o heyecan ve coşkuyu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Kelimelerim, burada aralarınıza sızan dostlarınız olacak. Onlarla dans ederken, içimden fışkıran hikayeleri, duyguları sizinle paylaşmak, birlikte bir serüvene çıkmak için yazacağım. Bir öyküdeki gibi, her bir kelimenin bir anlamı, her bir cümlenin bir öyküsü olacak yazılarımda. İşte bu öykülerin içinde sizleri de görmek, birlikte yeni sayfalar açmak, benim için büyük bir mutluluk.

Dergi sahiplerine, çalışanlara ve diğer yazar arkadaşlara sevgi ve teşekkürlerimi iletiyorum. Bu yolculukta bana eşlik ettiğiniz için minnettarım. Sizlerle birlikte büyümek, yeni başlangıçlara imza atmak dileğiyle…Merhaba, merhaba, merhaba…

Kibele Dergisi’ne ve sizlere selamlar, sevgiler!

Loading

Yazıyı nasıl buldunuz?

Oy için yıldıza tıkla!

Ortalama Oy / 5. Oy Sayısı

Oyu yok

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Paylaşarak destek olabilirsiniz!
1981 İstanbul doğumlu. Tiyatro ve sinema alanında 24 yıldır çalışıyor. Halkla İlişkiler mezunu olan yazar, Sosyoloji son sInıf öğrencisi olarak eğitim devam etmektedir. Meslek hayatına 1999 Yılında Ordu Belediye Konservatuarı ve Ordu Büyükşehir Tiyatrosu ile başladı. HADİ Çaman'la Nişantaşı Yeditepe Oyuncularında, Hadi Çaman'ın vefatına çalıştı. Daha sonra İBŞT (İstanbul Şehir Tiyatroları) açtığı atölyeler ve özel tiyatrolarda çalıştı. Birçok TV Dizisinde rol aldı, yerel kanallarda programlar yaptı. Cinius Yayınlarından 2 adet tiyatro oyunu (YAŞAMAYI SEÇ ve GÖKTEN ÜÇ OYUN DÜŞMÜŞ) ve 1 adet tiyatro eğitimi kitabı (4.DUVAR)'ı ve çocuklar için "Nasreddin Hoca ile Teknoloji" adlı kitapları çıkardı. İki uzun metraj film çekti ve "Karşılaşma" Filmi ile "Lift Off Global Network 2023 london" çevrimiçi film festivalinde izleyici jürisinden en iyi film ve yapımcılık ödülü kazandı. Ayrıca Ulvi Arı ile çalışan yazar, Pantomim Sanatının 3. kuşak temsilcilerinden birisidir. Kısa bir süre önce "Sinema Gelişim ve Girişimcileri Derneği" SİNEMADER'i kurarak, çalışmalarına dernek bünyesinde devam ediyor. Halen sinema ve tiyatro atölyeleri kurarak gençlere ve ilkokul çocuklarına sanatı sevdirmeye devam ediyor.
Yazı oluşturuldu 1

Bir cevap yazın

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön