Kibele Kültür Sanat Logo

Kibele Kültür Sanat Hakkımızda

Kibele Kültür Sanat Logo

Merhaba sevgili okur.

“Söz uçar yazı kalır” ilkesinden yola çıkarak, yazarların eserlerini geleceğe aktarılabileceği en kalıcı alanlardan biri olan internet dünyasına, yeni bir heyecanla taze kan olmaya geldik.

Çağımızın bilişim çağı olduğunun ve her alanda olduğu gibi tüm sanat dallarının da çağa ayak uydurmak zorunda olduğunun bilincindeyiz. İşte bu nedenle Kibele Kültür Sanat ilk adımını bir e-dergi olarak atıyor.

Zaman içinde basılı dergi olmayı da hedeflerken amacımız; hiç kuşkusuz ki, edebiyatın yanı sıra diğer sanat dallarına da uzanmaktır.

Tarafımız insan, önermemiz insana dair her şey. Dil, din, ırk, mezhep, cins ayrımcılığı olmaksızın ama bir o kadar da cesur ve tarafsız kaleme alınmış tüm yazı türleri ile sanal dergide yayımlanabilecek her türlü sanat eserleri için dergimizin sayfaları herkese açıktır.

Dergimize esin kaynağı olan Kibele’nin uğuruna inandık. Toprak ananın üretkenliği, bereketi ve sonsuzluğunun mucizevi varlığından güç alarak Vira Bismillah diyoruz.

Tüm sanatseverlere selam olsun.

KİBELE KÜLTÜR SANAT YÖNETİMİ

İmtiyaz Sahibi: Hatice Dökmen

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Hatice Dökmen

Genel Yayın Yönetmeni: Erdal Bila

EditörKamer Karadağ

Sosyal Medya Sorumlusu: Kamer Karadağ

Loading

Yazıyı nasıl buldunuz?

Oy için yıldıza tıkla!

Ortalama Oy / 5. Oy Sayısı

Oyu yok

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Paylaşarak destek olabilirsiniz!
Kibele Kültür Sanat Site Yönetimi
Yazı oluşturuldu 56

Kibele Kültür Sanat Hakkımızda” için bir görüş

  1. Yerinde ve güzel bir çalışma olmuş,kitap yazmanın coşkusunu bu coşkuya katılan sizin kitaba olan neşeli havanızı,hayata anlam katma çabasıyla kavramak için mütemadiyen yazan yazarın yeniliği yakalayarak okucuya sizinde bu röportajla katkınızı olduğunu anlıyorum,emeğinize gönlünüze sağlık kardeşim,selamlarımla.

Yorumlar kapalı.

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön