Fırtınalar da Yaralanır / Melike Ceylan

      Size biraz ‘Fırtınalar Da Yaralanır’ isimli kitabımdan bahsetmek istiyorum. Öncelikle gençlerin de yetişkinlerin de okuyabileceği türden yazmaya çalıştığımı belirtmek isterim. Herkesin kendi hayatından kesitler bulabileceği ve bir solukta bitireceği bir kitap… 

      Gelelim kitabın içeriğine…Esrigün, babadan oğula geçen sevgisizlik, bedensel ve psikolojik şiddet içinde yaşadığı hayatını kağıtlara aktarıp her doğum gününde denize atar. Bir yandan da hastalığıyla uğraşırken senelerdir uzaktan onu aşkla izleyen Deniz karşısına çıkar. Birbirlerinin yaralarına merhem olurlar. Rüya gibi geçen aşkın sonunda Esrigün, hem babadan hem de Deniz’den hiç ummadığı darbeleri alır ve artık bambaşka bir Esrigün doğar.

      Psikolojik, dram, aşk içeren bu kitap; gerçek hayat ve hayal karışımıdır. İkinci ciltte hiç beklenmedik olaylar cereyan edecektir.

Loading

Yazıyı nasıl buldunuz?

Oy için yıldıza tıkla!

Ortalama Oy / 5. Oy Sayısı

Oyu yok

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Paylaşarak destek olabilirsiniz!
28.03.1992 Bodrum doğumludur. Gözlemleme ve hayalperestlik yeteneğini çocukluk yaşlarda keşfetti, kâğıda dökme tutkusu o yaşlarda başladı. Lise döneminde birkaç kitap denemeleri olsa da kendisini yeterli görmeyip bir başka denemelerde bulundu. Kelimelerin büyüsüne inanan, yazmaya aşık birisidir. "Fırtınalar Da Yaralanır" isimli kitabın yazarıdır. Şu sıralar ikinci cildini yazıya dökmektedir. Yayımlanan Kitapları: Fırtınalar Da Yaralanır 📖(Aralık 2023)

Bir cevap yazın

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön